Monday, July 9, 2018

Jak mądrze korzystać z karty kredytowej, aby uzyskać dobry wynik kredytowy?

Jeśli domyślnie płacisz rachunek karty kredytowej, może się okazać, że nie masz pieniędzy, aby nawet obsługiwać swoje krótkoterminowe zobowiązani. Pożyczka mieszkaniowa jest największą odpowiedzialnością. Prawidłowe wykonanie procesu kredytowania jest koniecznością, ponieważ pomaga w spełnieniu marzeń o posiadaniu domu przy minimalnych kłopotach. Pożyczanie pieniędzy to duże zadanie, a pierwsza ekspozycja na kredyt dla wielu wiąże się z posiadaniem kart kredytowych. Oto trzy błędy związane z użytkowaniem karty kredytowej, których należy unikać, jeśli zamierzasz ubiegać się o kredyt mieszkaniowy, zajrzyj na portal 17bankow.com znajdziesz tam wiele pomocnych artykułów i porad finansowych.

Domyślne spłąty na rachunku karty kredytowej
To może być najgorsza z możliwych rzeczy, które mogą ci się przydarzyć. Jeśli domyślnie płacisz rachunek karty kredytowej, okaże się, że nie masz pieniędzy, aby nawet obsługiwać swoje krótkoterminowe zobowiązania. Kiedy masz zamiar ubiegać się o dużą pożyczkę, taką jak kredyt mieszkaniowy, nawet hasło “Po prostu zapomniałem zapłacić”, może Cię to kosztować. Kredytodawca może po prostu wybrać bezpieczne rozwiązanie i odmówić kredytu mieszkaniowego.

Zapłać cały zaległy rachunek przed terminem płatności. Terminowe regulowanie rachunków kart kredytowych i innych kredytów również zwiększa Twoją zdolność kredytową, popularnie zwany wynikiem ratingu kredytowego. Wysoka ocena kredytowa przynosi lepsze warunki kredytu mieszkaniowego. Niska ocena kredytowa może odmówić Ci kredytu mieszkaniowego lub może spowodować, że będziesz pożyczał wysoką stopę procentową.

Wysoki współczynnik wykorzystania kredytu
Wysoki wskaźnik wykorzystania kredytu wskazuje na skłonność do zaciągania kredytów. Ponadto wysokie wykorzystanie limitu karty kredytowej zmniejsza kwalifikowalność kredytu mieszkaniowego. Wskaźnik wykorzystania kredytu uzyskuje się poprzez podzielenie niespłaconego kredytu przez limit kredytowy. Liczba przekraczająca 30 procent jest postrzegana jako wysokie wykorzystanie kredytu.

Stały wysoki współczynnik wykorzystania kredytu jest realizowany jako potrzeba kredytu, nawet w celu pokrycia dziennych wydatków. Wpływa także na Twoją zdolność kredytową. Kiedy zamierzasz ubiegać się o pożyczkę mieszkaniową, spróbuj zmniejszyć swoją niespłaconą kartę kredytową i inne pożyczki. Poprawi to twoją kwalifikację do kredytu mieszkaniowego.

Wypłata gotówki
To może być najgorsza z możliwych rzeczy, które możesz zrobić, używając karty kredytowej. Wypłata gotówki na karcie kredytowej to najdroższy ośrodek gromadzenia gotówki. Jeśli masz zarejestrowaną wypłatę gotówki za pomocą karty kredytowej, to urzędnik kredytowy banku może wydedukować, że przechodzisz przez masową zapaść finansową i Twoja pożyczka mieszkaniowa może zostać odrzucona.